Prasa JMP do zawieszeń


  • 2018-03-19 11:23
 

Podczas naszych szkoleń dedykowanych naprawom zawieszeń motocyklowych, wykładowca wielokrotnie zwracał słuchaczom uwagę, że aby zająć się na poważnie tym tematem trzeba zainwestować w narzędzia specjalistyczne. Absolutnym minimum jest specjalna prasa, która umożliwi szybki i bezpieczny montaż/demontaż sprężyny tylnego zawieszenia.

Jeszcze kilka tygodni temu nasza oferta ograniczała się jedynie do dość drogich pras firmy YSS i Bike-Lift. Teraz, do oferty dołączyła prasa JMP w dużo niższej cenie, ale spełniająca wszystkie funkcje niezbędne do naprawy zarówno przednich jak i tylnych zawieszeń motocyklowych.

Montowana na stałe do blatu stołu warsztatowego prasa JMP, to idealne rozwiązanie do demontowania i montowania sprężyn amortyzatora tylnego. Po skompresowaniu sprężyny i zdjęciu pierścienia zabezpieczającego amortyzatora można wyciągnąć amortyzator z wewnątrz sprężyny.

W komplecie zestaw adapterów o średnicach: 45, 47, 50, 53, 56, 59, 62, 66, 68, 71, 75, 77, 80, 83 i 87 mm. Zestaw ten gwarantuje możliwość obsługi 99% amortyzatorów montowanych w motocyklach i skuterach.

Materiał: stal.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 1096,99

Aby dowiedzieć się więcej o prasie JMP do zawieszeń motocyklowych - kliknij tutaj.