Podnośnik JMP 500


  • 2017-02-16 08:46
 

Stoimy u progu nowego sezonu. Najdalej za 2-3 tygodnie ruch w warsztatach zacznie się na dobre. To ostatnia chwila, aby podjąć decyzję o zakupie niezbędnego wyposażenia warsztatowego, które w znaczący sposób wpływa na komfort oraz szybkość przeprowadzanych serwisów.

Kiedy 3 lata temu nasza oferta została wzbogacona o podnośniki warsztatowe JMP nikt nie wróżył nam sukcesu. Wielu klientów, zapoznając się jedynie z fotografiami lub suchymi danymi technicznymi próbowało "na odległość" ocenić użyteczność tego wyjątkowego produktu. Słyszeliśmy głosy, że nie przystaje on do polskich warunków, że jest za drogi, że na rynku jest wiele opcji dużo tańszych i równie dobrych.

Sytuacja ta uległa diametralnej zmianie po premierze podnośnika JMP 500, która odbyła się przy okazji targów MOTOR SHOW w Poznaniu. To właśnie tam, wielu klientów (późniejszych nabywców) miało okazję do wypróbowania podnośnika i dokonania subiektywnej, wnikliwej oceny. Co ciekawe, najwięcej podnośników dostarczyliśmy do firm, które posiadały już inne podnośniki. Kiedy porównali solidność, stabilność, jakość powłok lakierniczych, skuteczność i szybkość pracy układu hydraulicznego, dostępność części zamiennych i innych akcesoriów, wielu naszych odbiorców postanowiło pozbyć się używanych w warsztacie podnośników tanich i zastąpić je podnośnikiem JMP 500. Dla porównania, ciężar podnośników tanich stanowi 1/2 ciężaru podnośnika JMP 500. Tego nawet nie trzeba komentować.

Po roku, oferta została uzupełniona o skrzydła poszerzające podnośnik i umożliwiające obsługę quadów, a także o specjalny żuraw, który umożliwia bezpieczną i wygodną obsługę przedniego/tylnego zawieszenia, poprzez czasowe podwieszenie pojazdu ponad platformą roboczą.

Blisko 90% całej sprzedaży podnośników JMP 500 jest realizowanych w drodze sprzedaży ratalnej. Obciążenia miesięczne są na tyle niskie, że stać na nie nawet najmniejsze warsztaty. Dla przypomnienia, wynoszą one nieco ponad 200 zł (bez konieczności dokonywania wpłaty wstępnej).

Podnośnik JMP 500 można osobiście wypróbować w filiach w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Dodatkowe informacje można uzyskać u naszych przedstawicieli działających w terenie. Podnośniki są dostępne w bieżącej sprzedaży. Dostawa w ciągu 1 dnia. Gwarancja: 4 lata.