Odmrażacz do szyb


  • 2021-11-05 05:33
 

Oferta chemii warsztatowej JMC nie ogranicza się wyłącznie do preparatów przydatnych w branży motocyklowej. Pośród ogromnej ilości przeróżnych specyfików, znajdują się tam również pozycje, które mogą zainteresować także właścicieli samochodów, których przecież wśród motocyklistów wcale nie brakuje.

Kilka dni mroźnej pogody uwidoczniły pewien problem, z którym kierowcy samochodów parkujący poza parkingiem podziemnym czy garażem muszą mierzyć się właściwie każdej zimy. Zamarznięte szyby i klosze lamp przednich utrudniają poranny wyjazd i nastręczają wielu problemów.

W ofercie JMC znajdziemy specjalny odmrażacz do szyb i kloszy, który pomoże skutecznie pozbyć się lodu i będzie przeciwdziałać jego gromadzeniu się. O ile zdrapanie lodu z szyby przedniej przy użyciu nawet najprostszej drapaczki nie powinno zająć więcej niż minutę, o tyle gruba warstwa lodu na kloszach lamp może przyprawić każdego kierowcę o poranny ból głowy. Sprawa komplikuje się gdy klosze wykonano z poliwęglanu, który nie jest odporny na zarysowania. Dodatkowo, co nie jest rzadkością, zamarzają automatyczne spryskiwacze kloszy, co potęguje efekt bezradności.

Odmrażacz do szyb JMC jest bardzo prosty w użyciu. W przypadku gdy chcemy pozbyć się lodu lub szronu, który już zalega na kloszach czy szybie, wystarczy spryskać go odmrażaczem, odczekać 1-2 minuty i z łatwością usunąć lód, który ustąpi bez użycia siły czy jakichkolwiek dodatkowych narzędzi.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 557.14.78, cena: 11,99

Aby dowiedzieć się więcej o odmrażaczu JMC - kliknij tutaj.