Nauszniki ochronne 3M


  • 2021-07-16 11:14
 

Popularność sportów motorowych w Polsce nieustannie rośnie. Wielu rodziców odwiedza rozmaite zawody razem ze swoimi pociechami, co wydaje się być bardzo pozytywnym zjawiskiem. Warto jednak pamiętać o podstawowych zasadach, gwarantujących najmłodszym maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Szwedzka firma PELTOR (grupa 3M) od wielu lat doskonali techniki produkcji środków ochrony indywidualnej, przeznaczonych głównie dla pracowników przemysłu ciężkiego i maszynowego. Na bazie wielu doświadczeń powstał idealny produkt przeznaczony dla najmłodszych, który przeciwdziała trudnym w leczeniu uszkodzeniom słuchu u dzieci uczestniczących w zawodach sportowych, koncertach itp. Nauszniki 3M PELTOR KID są lekkie i dopasowane do anatomii dziecięcej głowy. Nauszniki są przeznaczone dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Podstawowe cechy:

- Neonowa kolorystyka jest bardzo widoczna i zwiększa bezpieczeństwo.
- Większy komfort i wygoda noszenia dzięki miękkim, szerokim poduszkom, które pomagają zmniejszyć nacisk i gromadzenie się ciepła.
- Niskoprofilowa miseczka i unikalny niskoprofilowy pałąk na głowę.
- Lekkie i niskociśnieniowe dopasowanie.
- Wielokrotnego użytku i łatwe do utrzymania w czystości dzięki wymiennym poduszkom i wkładkom.
- Zmniejsza poziom hałasu nawet o 27dB.

UWAGA! W wielu krajach europejskich używanie przez dzieci elementów chroniących słuch jest bezwzględnie wymagane. Wejście na zawody np. wyścigi motocyklowe bez odpowiednich nauszników przeznaczonych dla dzieci nie jest możliwe!

Nauszniki 3M PELTOR KID są dostępne w kolorach neonowy różowy i neonowy zielony.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 173,00

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty na nauszniki 3M dla dzieci - kliknij tutaj.