Nakrętki do tylnej zębatki


  • 2018-05-10 12:44
 

Tuning optyczny motocykla niekiedy daje dobre efekty. Czasami jednak efekt jest jeszcze lepszy niż wcześniej mogłoby się wydawać. Tak jest właśnie z rozmaitymi elementami złącznymi takimi jak śruby czy nakrętki, które przy odpowiednim doborze mogą całkowicie odmienić wygląd zarówno poszczególnych podzespołów jak i całego pojazdu.Tak jest właśnie z nakrętkami do tylnej zębatki JMP/PRO BOLT, które nieco ponad rok temu wzbogaciły naszą ofertę.

Podobnie jak większość produktów PRO-BOLT również i nakrętki do tylnych zębatek wykonane są w sposób perfekcyjny. Anodowane aluminium (ok. 60% lżejsze od stali) jest bardzo wysokiej jakości, a kolor zawsze taki sam. Z uwagi na obciążenie, wszystkie nakrętki wyposażono w specjalną wkładkę gwintowaną, wykonaną z drutu nierdzewnego klasy DTD734.

Nakrętki występują w wielu kolorach i dla pewności zamawiania zostały przyporządkowane do motocykli. Z uwagi, że różne modele jednośladów wymagają różnej ilości nakrętek, dostarczamy je w opakowaniach zawierających 1 sztukę. Zamawiając nakrętki do tylnej zębatki należy zatem potwierdzić iloma sztukami producent przykręcił zębatkę i tyle ich zamówić.

Dużym ułatwieniem dla zamawiającego jest mechanizm zamawiania nakrętek, który został uruchomiony w konfiguratorze napędowym. Tam, każdy motocykl ma przyporządkowaną odpowiednią ilość nakrętek w odpowiednim rozmiarze gwintu, którą fabrycznie przykręcono tylną zębatkę.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli

Cena: od 13,30

Aby zobaczyć pełną ofertę nakrętek do tylnej zębatki - kliknij tutaj.