Mufki na kierownicę


  • 2018-11-27 10:49
 

Bardzo popularne za granicą, a dość mało rozpowszechnione w Polsce. Choć klimat w naszym kraju nie jest litościwy dla motocyklistów, mufki z trudem przebijają się na rynku. Na szczęście z roku na rok ilość sprzedanych kompletów podwaja się. Nic dziwnego, bo każdy, kto choć raz spróbował jesiennej jazdy jednośladem z wykorzystaniem tego akcesorium musi potwierdzić jego niekwestionowaną skuteczność.

Podstawową zaletą mufek jest to, że można w nich jeździć z wykorzystaniem letnich rękawic. Niektórzy twierdzą, że można jeździć w ogóle bez rękawic, ale tego rozwiązania stanowczo, ze względów bezpieczeństwa, nie polecamy.

Producentem mufek jest znana i uznana w naszym kraju firma KOBI. Obok swoich flagowych produktów (nakolanniki, golfy itp.) producent raz na rok uzupełnia swoją ofertę o nowe modele, które wcześniej są testowane przez aktywnych motocyklistów bądź użytkowników skuterów. Tak też było i tym razem. W wyniku przeprowadzonych testów KOBI wprowadził do oferty dwa różne modele mufek, które skierował do motocyklistów i inne do kierowców skuterów.

Perfekcyjne wykonanie, trwałość, estetyka i dobór wysokiej klasy materiałów to najważniejsze cechy produktu. Do tego umiarkowana cena, która jest dodatkowym atutem.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 72,00

Aby kupić mufki do motocykli lub skuterów - kliknij tutaj.