Montażownica w kolorze czarnym


  • 2018-12-07 15:12
 

Obsługa serwisowa motocykli wymusza na wielu serwisach konieczność posiadania dość dużej ilości specjalistycznych narzędzi. Niestety, czasy gdy prowadzenie serwisu wiązało się jedynie z zakupem kilku kluczy płaskich, zestawu nasadek i kombinerek przeminęły bezpowrotnie. Obecnie, klienci oczekują obsługi kompleksowej, która odciąży ich od konieczności „robienia wycieczek” pomiędzy różnymi warsztatami.

Kilka miesięcy temu wprowadziliśmy do oferty profesjonalne montażownice do obsługi kół motocyklowych. Nasza inicjatywa spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że zmuszeni zostaliśmy do utrzymywania odpowiednio dużego stanu magazynowego tych narzędzi. Teraz, oferta została powiększona o tą samą montażownicę, ale w… czarnym kolorze. I mogłoby to przejść bez echa, gdyby nie fakt, że nowopowstające serwisy motocykli YAMAHA muszą być wyposażane w narzędzia w tym właśnie kolorze. To właśnie z myślą o tych klientach powstała seria specjalistycznego wyposażenia JMP w kolorze czarnym. Oferta obejmuje montażownicę JMP Fix Moto, podnośniki JMP 700 oraz lekkie (rurowe) podnośniki do przedniego i tylnego zawieszenia.

Wróćmy jednak do montażownic. Montażownica JMP FIX MOTO obsługuje koła motocyklowe w rozmiarach od 6 do 24 cali. Dzięki temu można wymieniać opony również w skuterach jak i bardzo popularnych obecnie quadach. Jest mała, ale posiada wszystkie elementy, w które wyposaża się klasyczne, duże montażownice przeznaczone do obsługi kół samochodowych.

Podstawowe dane techniczne:

- Wymiary pierścienia zaciskowego: 6-24 "
- Max. średnica koła: 1,040mm (41")
- Max. szerokość koła: 355mm (14")
- Ciśnienie robocze: 8-10bar
- Zasilanie: 220 V (1faza)
- Kabel zasilający / silnik: 0,75 / 0,55 / 1,1kW
- Max. moment obrotowy (stół obrotowy): 1,078Nm
- Wymiary: 96x76x93cm
- Poziom hałasu podczas pracy: 75dB.


W zakładce „Załączniki” można znaleźć instrukcję montażu i obsługi montażownicy. Produkt posiada deklarację CE i jest dostarczany na palecie. Koszt transportu na terenie kraju – 100 PLN netto. Dostępne są liczne części zamienne oraz akcesoria dodatkowe. Dla firm motocyklowych oferujemy również dogodny ratalny.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 677.03.38, cena: 3999,00 netto.

Aby zamówić montażownicę JMP FIX Moto - kliknij tutaj.