Manetki ogrzewane


  • 2017-09-11 08:32
 

Mimo, że nadal panują w naszym kraju dość wysokie temperatury, a sezon motocyklowy trwa w najlepsze, warto jest pomyśleć o rozwiązaniu, które utrzymuje się wciąż w czołówce najefektywniejszych zabezpieczeń przed uciążliwym działaniem niskich temperatur. Manetki ogrzewane, bo o nich tu mowa, powodują, że podróżowanie motocyklem w warunkach jesiennych jest wciąż przyjemne i komfortowe.

Dostarczane przez nas manetki wykonano bardzo solidnie, a w zestawie znajdują się wszelkie niezbędne elementy montażowe.

Najwyższą półkę reprezentują manetki japońskiej firmy DAYTONA. Perfekcyjne wykonanie, solidne materiały. Tak w skrócie można je opisać. Są dostępne we wszystkich możliwych konfiguracjach, czyli do motocykli, skuterów, pojazdów ATV oraz dla wszystkich innych pojazdów wyposażonych w kierownice calowe.

Dostępna jest również tańsza alternatywa manetek ogrzewanych, czyli manetki JMT. To najczęściej kupowana opcja manetek ogrzewanych, przeznaczona dla kierowców, których pojazdy wyposażono w typową kierownicę 22 mm.

Należy pamiętać, że pomimo dość prostego sposobu montażu manetek, sprawą powinny zająć się profesjonalne serwisy motocyklowe. Pamiętajmy, że montaż manetek wiąże się z ingerencją w instalację elektryczna motocykla i może mieć wpływ na prawidłową pracę pojazdu.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 185,00

Aby zapoznać się z pełną ofertą manetek ogrzewanych - kliknij tutaj.