Manetki ogrzewane


  • 2020-05-12 13:00
 

Mimo, że lato dopiero przed nami, to dość dużym zainteresowaniem cieszą się wciąż manetki ogrzewane. Nie ma się czemu dziwić, bowiem każdy kto choć raz podróżował motocyklem w intensywnym deszczu wie, że jednym z czynników „ratującym życie” kierowcy są właśnie ogrzewane manetki. Ich montaż jest dość prosty, ale z racji na konieczność wpięcia się do instalacji elektrycznej sugerujemy, aby wykonał go wyspecjalizowany warsztat motocyklowy.

Oferta manetek ogrzewanych oparta jest o produkty dwóch producentów: JMP i DAYTONA.

Manetki JMP cechuje solidne wykonanie i bardzo dobrze dobrana temperatura grzania. Pięciostopniowa regulacja, obsługiwana za pomocą dużego, wygodnego guzika jest prosta i komfortowa nawet w przypadku podróżowania w dość grubych rękawicach motocyklowych. Manetki ogrzewane JMP przeznaczone są do montażu na typowej kierownicy 22 mm. Nie bez znaczenie jest również niewysoka cena, która może zainteresować właścicieli motocykli z nieco skromniejszym budżetem.

Manetki DAYTONA, to dla odmiany najwyższa jakość wykonania i użytych technologii. DAYTONA produkuje manetki w kilku wersjach, nie zapominając o użytkownikach pojazdów klasy ATV oraz kierowcach motocykli wyposażonych w kierownice calowe. Co ważne, DAYTONA jest certyfikowanym dostawcą akcesoriów do motocykli Harley-Davidson, co wpływa również na strukturę oferty w sektorze manetek ogrzewanych. Ale o tym w dalszej części tekstu.

W połowie 2019 roku DAYTONA wprowadziła do swojej oferty całkowicie nowy model manetek, w których manipulator został zintegrowany z lewą manetką. Nie ma zatem konieczności montowania kolejnego elementu wyposażenia, którego niejednokrotnie nie ma gdzie na kierownicy po prostu zamontować. Pokazuje to, że ten japoński producent potrafi wczuć się w problemy zgłaszane przez wielu użytkowników motocykli od wielu lat.

I rzeczywiście. Zintegrowany z manetką manipulator okazał się ogromnym sukcesem. Zaledwie w ciągu roku, DAYTONA zdecydowała się rozbudować ofertę calowych manetek ogrzewanych o kolejne dwa modele, tym razem z innego rodzaju manipulatorem, ale również zintegrowanym z manetką. Co więcej, powstała również wersja przeznaczona specjalnie do motocykli Harley-Davidson. W tym przypadku, producent dostarcza w opakowaniu dwa rolgazy dostosowane do specyficznych potrzeb użytkowników różnych modeli motocykli HD (do tradycyjnego systemu cięgien i ride-by-wire).

Podsumowując należy stwierdzić, że manetki ogrzewane, to nie jest fanaberia lub mało znaczący gadżet. Wszyscy kierowcy, którzy planują latem dłuższy wyjazd, powinni rozważyć ich montaż. Gwarantujemy, że komfort podróżowania z wykorzystaniem tego akcesorium jest nieporównywalny z niczym innym.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 215,00

Aby zapoznać się z pełną ofertą manetek ogrzewanych - kliknij tutaj.