Kierunkowskazy dynamiczne JMP


  • 2018-09-03 15:07
 

Mogłoby się wydawać, że w temacie kierunkowskazów akcesoryjnych do motocykli zrobiono już niemalże wszystko. Inwencja projektantów i producentów jest jednak niepohamowana i wciąż pojawiają się na rynku mniej lub bardziej udane mutacje „starych patentów”. Jest jednak jeden kierunkowskaz, który zmienia wszystko, wyznaczając zupełnie nowe podejście do tematu.

Rozwiązanie to kilka lat temu wstrząsnęło rynkiem samochodowym. Pierwszą marką, w której montowano seryjnie kierunkowskazy dynamiczne było AUDI. Wiele osób zastanawiało się nawet, czy ta forma kierunkowskazu nie powinna być wycofana z rynku z uwagi na zbyt absorbującą wzrok pozostałych uczestników ruchu. Nic takiego się nie wydarzyło i trudno dziś znaleźć takiego, komu kierunkowskazy dynamiczne LED by się nie podobały.

Od ponad roku homologowane kierunkowskazy DASH JMP oraz FLAT 2 JMP są dostępne w naszej ofercie i cieszą się gwałtownie rosnącą popularnością. Oparte są na tej samej technologii, którą stosują producenci kierunkowskazów samochodowych. Diody (12 sztuk) rozświetlają się w kolejności, według zaprogramowanego cyklu. Efekt jest rzeczywiście porażający, co pokazuje poniższy film.

Wszystkie dane techniczne znajdują się w kartach towaru. Dostarczane po 2 szt. Cena za 2 sztuki.

UWAGA!

Kierunkowskazy te mają wbudowany przerywacz. Ich montaż w pojeździe może odbyć się z pominięciem przerywacza, do którego były podłączone wcześniejsze kierunkowskazy.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 253,00

Aby zapoznać się z ofertą kierunkowskazów dynamicznych - kliknij tutaj.