Kierunkowskazy dynamiczne


  • 2017-07-26 09:20
 

Mogłoby się wydawać, że w temacie kierunkowskazów akcesoryjnych do motocykli zrobiono już niemalże wszystko. Tak mogłoby się wydawać. Inwencja projektantów i producentów jest jednak niepohamowana i wciąż pojawiają się na rynku mniej lub bardziej udane mutacje „starych patentów”. Jest jednak jeden kierunkowskaz, który zmienia wszystko, wyznaczając zupełnie nowe podejście do tematu.

Rozwiązanie to kilka lat temu wstrząsnęło rynkiem samochodowym. Pierwszą marką, w której montowano seryjnie kierunkowskazy dynamiczne było AUDI. Wiele osób zastanawiało się nawet, czy ta forma kierunkowskazu nie powinna być wycofana z rynku z uwagi na zbyt absorbującą wzrok pozostałych uczestników ruchu. Nic takiego się nie wydarzyło i trudno dziś znaleźć takiego, komu kierunkowskazy dynamiczne LED się nie podobały.

Kierunkowskazy DASH JMP oparte są na tej samej technologii, którą stosują producenci kierunkowskazów samochodowych. Diody (12 sztuk) rozświetlają się w kolejności, według zaprogramowanego cyklu. Efekt jest rzeczywiście porażający.Podstawowe dane:

- wyświetlanie dynamiczne,
- homologacja,
- czarny korpus,
- nowoczesny, aerodynamiczny design,
- przydymione szkło,
- technologia LED (12V 1,2 W),
- gumowane mocowanie,
- całkowita długość: 82 mm,
- główka kierunkowskazu: 71 x 20 x 24 mm
- Połączenie: M8
- Cena za 2 sztuki.


UWAGA!

Kierunkowskazy te mają wbudowany przerywacz. Ich montaż w pojeździe może odbyć się z pominięciem przerywacza, do którego były podłączone wcześniejsze kierunkowskazy.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 7050747, cena: 340,99

Aby dowiedzieć się więcej o kierunkowskazach dynamicznych JMP - kliknij tutaj.