KAYABA do przednich zawieszeń


  • 2017-09-05 15:37
 

Gdy na początku zeszłego roku dodaliśmy do oferty środki smarne do zawieszeń firmy KAYABA, wiedzieliśmy, że będą się one cieszyć dużym zainteresowaniem. Nie zdawaliśmy sobie jednak sprawy, że aż tak dużym.

KAYABA (KYB) to jeden z największych na świecie producentów układów zawieszeń do motocykli i samochodów. Produkty firmy KAYABA są systematycznie wprowadzane do naszej oferty. Oprócz wysokiej klasy części zamiennych, KAYABA produkuje dość wąski, ale bardzo specjalistyczny asortyment produktów chemicznych. Wszystkie powyżej opisane produkty wyprodukowano w Japonii.

Najpopularniejszym produktem jest olej do przednich zawieszeń (patrz opakowanie 5 litrów fotografia powyżej). KYB 01M, to bez wątpienia najwyższej jakości olej syntetyczny do przednich zawieszeń motocyklowych. Wszystkie przednie zawieszenia KYB (Kayaba) są napełniane właśnie tym olejem. Przez lata firma KYB opracowywała najlepszą formulację dla osiągnięcia maksimum wydajności przy zachowaniu najwyższych parametrów płynu, który doskonale zachowuje się w każdych warunkach temperaturowych ograniczając do minimum zużycie części mających z nim kontakt.

Olej spełnia zalecenia następujących producentów motocykli:

Honda: KHL15-11,
Kawasaki: MX05,
Yamaha: S.

Opakowanie: butelka 1 l lub kanister 5 l.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 108,99

Aby dowiedzieć się więcej o oleju do przednich zawieszeń firmy KAYABA - kliknij tutaj.