INTERMOT 2018


  • 2018-09-19 08:47
 

Rozpoczęło się końcowe odliczanie przed jedną z największych, branżowych imprez motocyklowych na świecie. Już za nieco ponad 2 tygodnie rusza INTERMOT w Kolonii.

Pomimo, że w wielu krajach świata odbywa się rocznie kilkaset wystaw motocyklowych, to dwie z nich wiodą bezdyskusyjny prym. Mamy ogromne szczęście, że obie imprezy ulokowane są ledwie godzinę lotu z Polski.

Pierwsza z nich, to INTERMOT. Jak ważne są dla całej branży te wydarzenia niech zaświadczą statystyki. Dwa lata temu (należy pamiętać, że INTERMOT odbywa się co dwa lata) imprezę w Kolonii odwiedziło ponad 220 000 widzów, z czego niemal 25% byli to właściciele sklepów, warsztatów i innych biznesów motocyklowych z całej Europy. Impreza skupiła ponad 1100 wystawców z 40 krajów. Łączna powierzchnia wystawiennicza objęła 200 000 m2. INTERMOT ma swój klimat. Jest to wydarzenie zorganizowane perfekcyjnie. Stanowiska są oznakowane bardzo czytelnie, infrastruktura targowa również nie pozostawia wiele do życzenia. Obiekty są duże i bardzo nowoczesne. Ale to nie jest najważniejsze. Kluczem do sukcesu targów INTERMOT jest doskonały klimat biznesowy. To, że targi odbywają się tuż po zakończonym sezonie motocyklowym jest dodatkowym atutem. Do kolejnego sezonu pozostaje wiele miesięcy, co pozwoli na spokojne przeanalizowanie ofert i zapoznanie się z licznymi nowościami, które właśnie podczas targów INTERMOT mają swoje światowe premiery.

Targi w Kolonii obfitują poza tym w niezliczone wydarzenia o charakterze rozrywkowym. Pokazy, spotkania, prelekcje, koncerty i wiele, wiele innych. To wszystko sprawia, że początek października to prawdziwe święto wszystkich motocyklistów i osób zawodowo pracujących w szeroko pojętym „biznesie motocyklowym”.

Cieszy nas również, że coraz liczniej targi w Kolonii odwiedzają polscy właściciele warsztatów oraz osoby prywatne. Dwa lata temu było ich naprawdę bardzo wielu i szczerze liczymy, że podczas najbliższej edycji ilość ta przynajmniej się podwoi. Regułą bowiem jest, że jeśli raz odwiedzi się tak dużą i specjalistyczną imprezę zazwyczaj odwiedza się ją ponownie.

Podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska nr A010, B019 na hali 07.1. To doskonałe miejsce i czas na podsumowania kończącego się sezonu i zaprezentowanie planów na kolejny. A planujemy wiele nowych inicjatyw, które uruchomimy już za kilka miesięcy. Pokażemy też nowe towary, które wejdą do oferty przed rozpoczęciem sezonu 2019.

Serdecznie zapraszamy w dniach 03-07 października 2018!