Filtry powietrza BMC


  • 2022-12-27 12:46
 

Założona w 1973 przez Gaetano Bergami firma BMC Srl z biegiem lat stała się jednym z najbardziej znanych przedsiębiorstw w branży elementów filtrujących na świecie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w sport wyczynowy BMC już od połowy lat dziewięćdziesiątych jest stale obecna wśród teamów wyścigowych Formuły 1 oraz Moto GP.

Filtry BMC są w 100% produkowane we Włoszech. Stanowią one doskonałą alternatywę dla oryginalnych filtrów jednorazowych. Należy przypomnieć, że filtry wysokoprzepływowe nie wymagają cyklicznej wymiany, lecz jedynie konserwacji (czyszczenia i olejowania). Gwarantują przy tym idealne filtrowanie oraz brak oporów przepływu, dzięki czemu silnik otrzymuje zawsze tyle powietrza ile w danej chwili potrzebuje.

BMC produkuje również filtry do zastosowań sportowych. Dla odróżnienia od filtrów „cywilnych” producent oznacza je poprowadzonym w widocznym miejscu żółtym paskiem. Należy przy tym nadmienić, że stosowanie wyścigowych filtrów powietrza BMC może wiązać się z koniecznością modyfikacji ustawień komputera pokładowego. Zwykły filtr BMC nie wymaga żadnych zabiegów ze strony użytkownika. Wystarczy usunąć filtr jednorazowy i zamontować filtr BMC, który fabrycznie został nasączony specjalnym olejem.

Obecnie filtry powietrza BMC powoli trafiają na nasz magazyn i wkrótce większość z nich będzie dostępnych „od ręki”. Pełna oferta motocyklowych filtrów BMC obejmuje ponad 250 modeli. Wszystkie zostały przyporządkowane do motocykli.

W ofercie znajduje się również zestaw do czyszczenia i nasączania filtrów BMC (nr kat. 7140236).

Na zdjęciu filtr BMC do KAWASAKI Z 750/800/1000. Nr kat. 7230571.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby zapoznać się z pełną ofertą filtrów BMC - kliknij tutaj.