Filtr oleju do przekładni DCT


  • 2017-05-19 10:02
 

Motocykle marki HONDA z zautomatyzowaną przekładnią z podwójnym sprzęgłem zdobyły ogromną popularność nie tylko w naszym kraju. NC 700/750 oraz CRF 1000 Africa Twin, to motocykle znane, doceniane i... dobrze się sprzedające praktycznie w całej Europie. Jednak należy pamiętać, że przekładnia DCT to element bardzo wrażliwy na zanieczyszczenia pojawiające się w obiegu olejowym.

Ten niepozorny filtr (patrz fotografia powyżej) należy wymieniać każdorazowo podczas wymiany oleju w silniku. DCT (Dual Clutch Transmission) można śmiało nazwać automatyczną skrzynią biegów, choć jej działanie daleko odbiega od rozwiązań stosowanych w samochodach osobowych. Mimo to, już ponad 80 tys. egzemplarzy motocykli wyposażonych w to rozwiązanie porusza się po drogach całego świata. Należy przypuszczać, że w Polsce takich pojazdów zacznie szybko przybywać, zwłaszcza, że od premiery DCT minęło już prawie 7 lat.

Filtr wykonano bardzo precyzyjnie i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Przypomnijmy, że wszystkie filtry produkowane przez Hiflo Filtro są uznawane za wysokiej klasy zamienniki części OEM.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 7231107, cena: 37.64

Aby dowiedzieć się więcej o filtrze do przekładni DCT - kliknij tutaj.