Endoskop warsztatowy


  • 2022-10-13 11:09
 

Nowoczesne technologie rodem z zaawansowanej medycyny raz po raz trafiają pod strzechy, a tym samym do profesjonalnych warsztatów motocyklowych. Ich ceny są na tyle atrakcyjne, że warto się im przyjrzeć nieco bliżej.

Nowoczesnych narzędzi w warsztacie nigdy nie za wiele, zwłaszcza kiedy wciąż odczuwalny jest poważny deficyt rąk do pracy. Od prawidłowej diagnozy usterki zależy już nie tylko powodzenie samej naprawy, ale też to, czy w ogóle na naprawie da się zrealizować zysk.

Ostatnio „na topie” są komputery diagnostyczne. Ich sprzedaż jest rzeczywiście bardzo wysoka. Podobnie się ma z aktualizacjami, które pozwalają na obsługę motocykli nowych lub prawie nowych. Nie można jednak zakładać, że komputer rozwiąże wszystkie nasze problemy. Trzeba wciąż  „uzbrajać się” w całą masę narzędzi towarzyszących, które pozwolą na sprawne przeprowadzenie naprawy.

Ostatnio w naszej ofercie pojawił się dość tani i niezwykle poręczny endoskop. Dzięki technologii Wi-Fi pozwala on na wykorzystanie powszechnie używanych smartfonów jako element całego układu. Smartfon służy swym ekranem do wyświetlania obrazu, a także umożliwia zapisywanie w pamięci plików video w rozdzielczości HD. Pozwala to przede wszystkim na jednoznaczną dokumentację, którą można przedstawić klientowi w przypadku jego ewentualnych wątpliwości co do zasadności niektórych prac serwisowych.

Endoskop wyprodukował producent szeregu narzędzi specjalistycznych, co gwarantuje, że jest to rozwiązanie dedykowane mechanikom, a nie zaadaptowane od innych zastosowań.

Głowica o średnicy 5,5 mm gwarantuje dostęp nawet do najbardziej ciasnych przestrzeni. W zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria ułatwiające przeprowadzanie diagnozy. Oprogramowanie dedykowane dla systemu Android i IOS. Obsługa urządzenia jak i oprogramowania jest niezwykle intuicyjna.

Wszelkie dodatkowe informacje techniczne znajdują się w karcie towaru.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 614.07.31, cena: 326,80

Aby dowiedzieć się więcej o endoskopie Wi-Fi - kliknij tutaj.