Chłodnice wody KSX


  • 2018-07-24 08:55
 

Pomimo stosowania osłon, kratek i różnego typu wzmocnień, chłodnice wody w motocyklach klasy enduro/cross są narażone na liczne uszkodzenia, które w większości przypadków kończą się koniecznością zakupu nowej chłodnicy. Na szczęście na rynku zamienników jest kilku dostawców, którzy oferują chłodnice bardzo przyzwoitej jakości w stosunkowo niewysokiej cenie.

Zaliczyć do nich można produkty firmy KSX. Pomimo, że towary te zostały wprowadzone do naszej oferty ledwie kilka miesięcy temu, to zdążyły już znacząco zaznaczyć swoją obecność. Chłodnice KSX wykonane są bardzo dokładnie i są wiernym zamiennikiem produktu oryginalnego. Spawy są odpowiednio obrobione, a przyłącza ustawione pod odpowiednim kątem. Bezpieczne i solidne opakowanie gwarantuje, że chłodnica dociera do zamawiającego w stanie idealnym, co w przypadku sprzedaży wysyłkowej nie zawsze jest możliwe.

Oferta nie jest nazbyt szeroka, ale pokrywa się z najczęściej używanymi w sporcie MX pojazdami. Wszystkie chłodnice są dostępne od ręki.

Na zdjęciu chłodnica do motocykla Honda CRF 450R 2013-2014.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 403,99

Aby zapoznać się z pełną ofertą chłodnic KSX - kliknij tutaj.