Chłodnice wody JMP


  • 2022-09-20 09:27
 

Mijają właśnie 4 lata od wprowadzenia do oferty pierwszych modeli chłodnic wody JMP. Nie ma co ukrywać, że to jedna z tych grup towarowych, która notowała nieustanne wzrosty sprzedaży, a na przestrzeni kilku lat rozrosła się do ponad 150 modeli, z czego wiele dostępnych jest „od ręki”.

O istnieniu chłodnicy przypominamy sobie zazwyczaj w sytuacji, gdy zaczyna ona szwankować. Niestety, zaniedbane chłodnice trudno jest przywrócić do 100% sprawności, a pęknięte – właściwie w ogóle. Są oczywiście chałupnicze metody naprawy, ale ich skuteczność jest zazwyczaj niewysoka. Problem w tym, że do tej pory jedynym rozwiązaniem był zakup nowej chłodnicy w sieci ASO, co wiązało się z wielotysięcznym wydatkiem. Chłodnice JMP są zazwyczaj połowę tańsze od tych pierwszych, a do tego wykonano je bardzo starannie i z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów.

Chłodnice JMP są wiernymi kopiami chłodnic oryginalnych, zatem ich montaż jest szybki i prosty. Wszystkie zaczepy montażowe i przyłącza są w dokładnie tych miejscach, w których powinny być. Pojemność chłodnicy jest również identyczna, co w chłodnicy oryginalnej. Średnica przyłączy identyczna jak w oryginale.

W ostatnich tygodniach oferta chłodnic JMP pokaźnie się rozrosła. Do oferty trafiły chłodnice do bardzo popularnych w Polsce motocykli. Na zdjęciu jedna z nich: prawa chłodnica do Hondy Gold Wing 1800. Wszystkie chłodnice zostały przyporządkowane do motocykli.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby zapoznać się z pełną ofertą chłodnic wody JMP - kliknij tutaj.