Chemia do filtrów Twin Air


  • 2021-03-29 05:29
 

Produkty Niderlandzkiej firmy Twin Air goszczą w naszej ofercie ledwie od połowy 2019, a już zdążyły sporo zwojować. I trudno się dziwić, gdyż bez wątpienia mamy do czynienia z najwyższą półką produktów, które docenia cały świat użytkowników motocykli klasy MX. Od kilku miesięcy w naszej ofercie znaleźć można również środki chemiczne do ich pielęgnacji i montażu.

Nie bez przyczyny filtry Twin Air są tak popularne. Już na pierwszy rzut oka  widać dokładność ich wykonania, idealnie wyprofilowane zgrzewy i najwyższą jakość pianek filtracyjnych. Pianek, bowiem filtry Twin Air wykonano z ich dwóch warstw, co znacząco poprawia skuteczność filtrowania oraz żywotność filtra. Wszystkie filtry pasują idealnie w miejsca, w które mają trafić. Ich uszczelnienie również nie pozostawia żadnych wątpliwości, że jest to produkt, który można bez przesady nazwać TOP CLASS!

Jednakże filtry gąbkowe wymagają cyklicznej pielęgnacji. Aby skuteczność filtrowania była zawsze na najwyższym poziomie, filtry gąbkowe należy systematycznie prać w specjalnym do tego celu preparacie oraz, zawsze po praniu, nasączać przeznaczonym do tego celu oleju.

Wszystkie te preparaty znajdują się w naszej ofercie i podobnie jak same filtry uznawane są przez ich użytkowników jako jedne z najlepszych dostępnych na rynku.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 45,99

Aby zapoznać się z pełną ofertą specyfików TWIN AIR - kliknij tutaj.