Autosol, to więcej niż zwykła chemia


  • 2020-04-20 10:44
 

Każdy użytkownik motocykla, prędzej czy później, stanie przed problemem skutecznego doczyszczenia pojazdu tuż przed lub po zakończonym sezonie. Niestety. Zwykła szmatka i odrobina rozpuszczalnika już nie wystarcza. Z uwagi na stosowane przez producentów materiały trzeba być przygotowanym na najprzeróżniejsze niespodzianki.

Pomimo, że na rynku można kupić mnóstwo preparatów do czyszczenia różnych powierzchni, tylko nieliczne są rzeczywiście skuteczne. Możemy do nich zaliczyć preparaty niemieckiej firmy Dursol, sprzedawane pod nazwą AUTOSOL.

Producent od wielu dziesięcioleci specjalizuje się w produkcji specjalistycznych preparatów chemicznych o dużej skuteczności działania. Dla zastosowań w motoryzacji nie ma ich dużo. To zaledwie kilkanaście pozycji, ale każda z nich ma dokładnie sprecyzowane przeznaczenie.

Najbardziej popularnym preparatem jest pasta do czyszczenia aluminium oraz specjalistyczny płyn do renowacji kolektorów wydechowych. Natomiast oferta AUTOSOL obejmuje również specyfiki do chromu, plastiku, stali nierdzewnej, a nawet skóry.

Pomimo, że oferta nie należy do najtańszej na rynku cechuje ją niebywała skuteczność, o czym zdążyło się już przekonać tysiące użytkowników motocykli w całej Europie.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.Cena: od 27,99Aby zapoznać się z pełną ofertą specyfików AUTOSOL - kliknij tutaj.