Amortyzatory YSS


  • 2019-05-14 09:15
 

Po ponad dwóch latach od wprowadzenia do sprzedaży szerokiej oferty amortyzatorów YSS można stwierdzić, iż znalazła ona trwałe miejsce w świadomości polskich motocyklistów. Wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie i stosunkowo łatwa dostępność w połączeniu z rozsądnymi poziomami cen zrobiła zarówno na mechanikach jak i użytkownikach na tyle dobre wrażenie, że ich sprzedaż z miesiąca na miesiąc notuje nowe rekordy.

Skąd taka popularność?

Po pierwsze: jakość. Naszymi największymi odbiorcami są specjalistyczne warsztaty naprawiające zawieszenia w motocyklach. Ich zdaniem, w wielu przypadkach taniej jest wymienić amortyzator na nowy YSS niż próbować reanimować oryginalny, gdyż nie zawsze jest gwarancja, że po naprawie będzie on służył dłużej niż przez 1-2 lata. Co więcej, to właśnie specjalistyczne firmy od zawieszeń potrafiły dostrzec w amortyzatorach YSS ogromny potencjał, który drzemie w niezwykle korzystnej relacji jakości do ceny. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu z dużym dystansem odnosiły się one do produktów YSS. Teraz, wygląda to już zupełnie inaczej.

Po drugie: dostępność. Choć na stanie utrzymujemy obecnie niewiele modeli amortyzatorów, to z miesiąca na miesiąc zaczyna się to zmieniać. Widać, że informacja o wysokiej jakości YSS rozchodzi się po rynku dość gwałtownie, co prowokuje nas do utrzymywania niektórych modeli dostępnych „od ręki”. Ale nie ma co się oszukiwać. Przy tak szerokiej ofercie trudno jest stworzyć stan magazynowy, który zadowoli wszystkich potencjalnych użytkowników. Dzięki sprawnej logistyce jesteśmy w stanie dostarczyć niemalże każdy amortyzator YSS w ciągu 72 godzin od momentu zamówienia.

Po trzecie: szerokość oferty. Tu doświadczamy tego, z czym wielu alternatywnych producentów ma największe problemy. YSS nie koncentruje się wyłącznie na motocyklach najliczniej sprzedawanych. Wręcz przeciwnie. Siłą oferty jest ścisła współpraca z siecią przedstawicieli rozsianych po całym świecie, do których i my się zaliczamy. Dzięki nieustannej wymianie informacji YSS uzupełnia swoją ofertę o produkty przeznaczone również do motocykli niszowych czy klasycznych, do których możemy zaliczyć choćby motorowery Simson, których na rynkach Europy Wschodniej nadal jeździ dziesiątki, a może i setki tysięcy. YSS nie jest głuche na potrzeby zgłaszane przez ich użytkowników, czego dowodem jest wprowadzenie do oferty zestawu amortyzatorów, przeznaczonych właśnie dla nich.

Zdajemy sobie sprawę, że wydatek na zakup nowego amortyzatora nie jest mały. Należy jednak pamiętać, że jest to jeden z najważniejszych elementów, wpływających na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Zamontowanie nowego amortyzatora w motocyklu potrafi naprawdę zmienić całkowicie jego właściwości trakcyjne i wpłynąć w sposób zasadniczy na przyjemność dalszej jego eksploatacji. Może to już potwierdzić ponad 800 motocyklistów w Polsce i blisko 45 tysięcy w całej Europie.