Rok 2021

Rok 2021, to kolejny rok szalejącej na całym świecie pandemii. Ogromne problemy logistyczne spowodowały, że nie zawsze posiadaliśmy odpowiednią ilość towaru, która zabezpieczałaby wyjątkowo duży popyt. Na szczęście sytuacja powoli zaczęła się normować pod koniec roku. Nie wszyscy jednak producenci osiągnęli pełne moce produkcyjne i niektóre asortymenty wciąż pozostają mocno deficytowe.

Zmienia się struktura warsztatów. Powstaje ich mniej, ale są zdecydowanie lepiej wyposażone. Nowe warsztaty wydają się lepiej rozumieć zmieniające się otoczenie rynkowe i mocniej inwestują w specjalistyczne narzędzia oraz wyposażenie przyśpieszające dokonywanie napraw.

Zauważalnie wzrosła też ilość warsztatów korzystających z naszej bazy wiedzy dla mechaników MIKE TECHNIK. Wiele z nich wykupuje abonament na cały rok, co potwierdza, że MIKE TECHNIK stał się dla wielu podstawowym narzędziem, niezbędnym podczas codziennej pracy w warsztacie.

Wciąż rośnie ilość oferowanych towarów. Co ciekawe, jednym z najszybciej rozwijających się sektorów jest grupa produktów YSS, w której znajdują się przede wszystkim amortyzatory motocyklowe. W ślad za tym rośnie też ilość autoryzowanych punktów serwisowych, które świadczą usługi doradztwa i adaptacji amortyzatorów pod konkretne potrzeby nabywców. Amortyzatory, to poza tym jeden z najtrudniejszych i kosztochłonnych sektorów towarowych w naszej ofercie. Pomimo to, wiele z modeli amortyzatorów jest dostępnych u nas "od ręki".