Rok 2019

To był bardzo dobry rok. Znacząco zwiększyliśmy sprzedaż. Przybyło nam klientów, których na początku 2019 było już ponad 2100. Nowy system do składania zamówień MIKE osiągnął pełnię swoich możliwości i wyznaczył zupełnie nowy standard obsługi klientów w Polsce. Wzrosła również o 7% ilość towarów dostępnych od ręki w naszym magazynie wysyłkowym. Obecnie na stanie posiadamy 26 500 pozycji towarowych.

Larsson się rozwija. Na początku roku powstał Larsson Czech s.r.o., obsługujący Czechy i Słowację, a w połowie roku Larsson Nederland B.V., operujący na terenie Niderlandów, Belgii i Luksemburga. To milowy krok w rozwoju naszej sieci. Siłą naszej grupy (6 firm) jest pełna koncentracja na potrzebach zgłaszanych przez właścicieli warsztatów z terenu całej Europy. Dzięki temu nasza oferta jest jeszcze pełniejsza, a zaopatrzenie szybsze i tańsze.

Na początku roku działaniami marketingowymi firm spod znaku Larsson zaczęło kierować Centrum Marketingu Grupy Larsson zlokalizowane w Gdańsku. Aktywność marketingowa na terenie Europy zyskała zupełnie nowy wymiar. Prace zostały skoordynowane, a ich efektem jest jednolita forma przekazów, kierowanych do odbiorców na terenie całej Europy.

Znacząco rosną obroty. Pojawia się dużo nowych klientów. Rośnie też poważnie ilość towarów dostępnych "od ręki" zarówno w magazynie wysyłkowym jak i w filiach na terenie kraju.