Rok 2017

Ten rok zapisał się w historii niezwykłymi warunkami meteorologicznymi. Padający w maju (!) śnieg znacząco zniechęcił wielu motocyklistów do jazdy, co miało swój wpływ na ogólną kondycję branży. Na szczęście większość właścicieli jednośladów wykorzystało ten czas na przeprowadzenie spóźnionych remontów, co z kolei przełożyło się na zmniejszenie zatorów w warsztatach. Potem było już tylko lepiej.

Jednak nieco wcześniej, bo w lutym 2017 roku, ruszyła nowa platforma do składania zamówień MIKE. Dzięki temu rozwiązaniu, wszystkie przedsiębiorstwa w Europie, działające pod szyldem LARSSON, zyskały możliwość korzystania z jednolitego rozwiązania internetowego, które stało się naszą wizytówką.

Przybywa wciąż towarów, zarówno tych w ofercie, jak i na magazynie. Baza motocykli również się poszerza. Obecnie jest ich w naszym systemie ponad 25 000.

W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie zgłaszane z rynku, rusza program rozbudowy oferty specjalistycznych narzędzi warsztatowych. Celem jest poszerzenie oferty o blisko 70%. Program będzie realizowany przez kolejne 2 lata.