Rok 2007

Wyraźnie odczuwamy przyrost ilości poruszających się po naszych drogach jednośladów. Nie ma dnia, aby w naszym systemie nie rejestrowała się nowa firma zajmująca się obsługą motocykli. Owocem tego jest stale zwiększająca się sprzedaż części i akcesoriów. Na prośbę naszych klientów stajemy się dystrybutorem kasków motocyklowych Aero i G-mac. Znajdują one szybko uznanie na naszym rynku stając się dobrą alternatywą dla popularnych marek kasków takich jak Nolan.

Nasza wieloletnia współpraca w dziedzinie świec zapłonowych NGK zaowocowała uznaniem naszej firmy ich oficjalnym przedstawicielem.

W marcu dokonaliśmy wymiany systemu magazynowego. W kwietniu uruchomiliśmy sklep internetowy z dostępem on-line do danych naszego systemu. To była zupełna nowość na polskim rynku. Podgląd stanów magazynowych i pewność otrzymania zamówionych towarów legło u podstaw ogromnego sukcesu nowego systemu. Dzięki tym rozwiązaniom informatycznym udaje się nam zwiększać ilość realizowanych zamówień, bez konieczności zwiększania załogi.