Szukaj towaru
Ładowanie danych...
proste

Szukaj wg motocykla
Ładowanie danych...
Moje motocykle:

Kategorie

 

Szybkie logowanie

Identyfikator:

Login ID

 

Hasło:

Password

 
 

Opcje

Podgląd schowka

Schowek dostępny po zalogowaniu.

 

Ostatnio oglądane

Świece irydowe NGK

Choć japońska firma NGK wprowadziła do produkcji świece irydowe juz ponad 3 lata temu, nie wszyscy zdają sobie sprawę z zalet tego niezwykle zaawansowanego technologicznie produktu.

W testach laboratoryjnych okazało się, że iryd stanowi doskonały materiał do produkcji najwyższej jakości świec zapłonowych. Należy on do metali szlachetnych i jest wykorzystywany w zaawansowanych technologiach. Iryd występuje w postaci stopów z innymi platynowcami w Rosji, Kolumbii, Afryce Południowej i Kanadzie.

Materiał ten wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie najważniejszym czynnikiem jest jakość, do produkcji stalówek piór wiecznych, elektrod, w przemyśle chemicznym i w programach kosmicznych. Wszystkie zalety irydu znajdują również zastosowanie w nowych świecach zapłonowych NGK.

Tajemnica doskonałości nowych świec irydowych tkwi w spawanej laserowo elektrodzie wykonanej z irydu. Dzięki minimalnej średnicy wynoszącej 0,6 mm napięcie zapłonowe zostaje skupione w cienkiej wiązce. Poprawia to spalanie we wszystkich zakresach jazdy. Silnik pracuje równo, a motocykl przyspiesza szybciej. Iryd zapewnia zachowanie stałego i dokładnego odstępu pomiędzy elektrodami. Zapobiega efektowi wypadania zapłonu. Można je stosować również do starszych modeli motocykli.

Wszystkie świece irydowe zostały oznaczone w nazwie świecy jako IX.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 63,31

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej...

 

Autor: AŁ   data: 2010-08-02 14:14